0918 846 327
Partizánske
info@byvajtevovlastnom.sk

Konsolidácia úverov

Konsolidácia úverov do jedného hypotekárneho úveru

Pomôžeme Vám prefinancovať úvery do jedného výhodnejšieho

Súčasná situácia na trhu, keď nám prudko rastú ceny nehnuteľností vytvorila novú možnosť na úsporu. Pokiaľ máte viacero typov úverov a z nich aspoň jeden hypotekárny (starší ako 1 rok) – vieme ušetriť.

Je to vďaka tomu, že hodnota vašej nehnuteľnosti sa zvýšila a je teda možné navýšiť vašu hypotéku a vyplatiť z nej ostatné úvery/lízingy s podstatne vyššou úrokovou sadzbou a nahradiť ich jednou jedinou splátkou hypotéky.

Úspora býva spravidla v stovkách eur.

Pozrite si príklady iných klientov, ktorým sme už úvery konsolidovali:

Bývajte vo vlastnom úspora 362 Eur
Bývajte vo vlastnom úspora 438 Eur
Bývajte vo vlastnom úspora 796 Eur

Čo preto musím urobiť?

Nič, zanechajte nám kontakt na Vás cez formulár nižšie a o všetko sa postaráme my. Naše služby sú pre vás bezplatné od začiatku do konca – s nami môžete len ušetriť!

Recenzie spokojných klientov

Pri súčasnom zdražovaní všetkého nám to s manželom vychádza dosť tesno. Snažíme sa ušetriť kde sa dá. Keď sme si dali spotrebák pod hypotéku, máme o dosť nižšiu splátku a ostanú nám peniaze, ktoré teraz potrebujeme.

Martina U. | Zlaté Moravce

Konsolidácia nám vyšla výhodne. Potrebovali sme prerobiť kúpeľnu a dať spraviť novú kuchyňu. Ďalší úver nám už banka dať nechcela. Keď sme si dali ale konsolidovať súčasné úvery, dala sa dokonca navýšiť hypotéka a získali sme peniaze na rekonštrukciu.

Peter G. | Prešov

Som rada, že som sa na to dala 🙂 Platím o 200€ mesačne menej. Síce sa mi trochu natiahla doba splácania, vo finále zaplatím na úrokoch menej ako pred zlúčením úverov.

Michaela E. | Kapušany