0908 683 194
Partizánske
info@byvajtevovlastnom.sk

Hypotéky

Hypotekárny úver a kúpa nehnuteľnosti

Pomôžeme vám financovať vlastné bývanie

Bývať musí každý. Sú rôzne možnosti, ako si bývanie zabezpečiť. My sa zameriavame na tú dostupnejšiu a  z dlhodobého hľadiska výhodnejšiu možnosť – nadobudnutie vlastnej nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru. Ceny nehnuteľností v súčasnosti naďalej rastú a úroky na úveroch začínajú stúpať – pokiaľ teda uvažujete o vlastnej nehnuteľnosti, je najvyšší čas.

Dostať hypotekárny úver však začína byť náročnejšie a od toho sú tu naši špecialisti, aby vám individuálne a na mieru našli riešenie, ako získať hypotekárny úver. Pre ľudí s vysokým príjmom, ktorí si môžu z ponúk bánk vyberať je hypotéka otázkou najnižšej úrokovej sadzby na trhu. My sme tu ale aj pre tých, ktorým hypotekárny úver nevychádza podľa predstáv a potrebujú nájsť riešenie.

Aké sú naše výhody?

  • Máme viac ako 70 vlastných hypotekárnych špecialistov s dlhoročnými skúsenosťami
  • Spolupracujeme s ôsmimi bankami vrátane stavebnej sporiteľne
  • Pri našich objemových zľavách viete dosiahnuť zaujímavú úrokovú sadzbu
  • Poznáme klientov a poznáme banky – pokiaľ máte príjem zo zahraničia, pracujete v rizikovom odvetví, ste podnikateľ alebo máte iný, špecifický zdroj príjmu – vyberieme s vami takú banku, ktorá vašu situáciu bude akceptovať a úver vám schvália
  • Vzhľadom k našej veľkosti, sme všade doma – pomôžeme vám nájsť znalca a vybaviť formality a úrady v akejkoľvek lokalite rýchlejšie, akoby ste čakali
  • Maximálne individuálny prístup – pokiaľ ste si hypotékou a vlastnými zdrojmi nesiahli na kúpnu cenu nehnuteľnosti alebo nastal iný problém – spolu možno nájdeme riešenie
  • Naše služby sú pre vás bezplatné – ich využitím môžete len získať

Naše kvality spoznáte už pri prvom kontakte s nami. Nechajte nás spraviť z Vás váženého klienta a postarať sa o vaše problémy.

Môžete nás kontaktovať cez formulár nižšie.

Recenzie spokojných klientov

S manželom sme si chceli kúpiť vlastnú nehnuteľnosť už pár rokov. Avšak presne vtedy, keď sme sa rozhodli a keď sme našli byt, do ktorého sme sa zamilovali, prišla pandémia a všetko sa stalo nestabilné. Manžel robí v automobilke a ja pracujem v gastre ako čašníčka. Gastro sa vyhodnotilo ako riziková oblasť a hypotéku sme nedostali v našej banke. Po viacerých neúspešných pokusoch som sa stretla s p. Mihalíkovou, kde všetci z jej tímu boli milí a nápomocní. Jej špecialisti trpezlivo odpovedali na všetky naše otázky a dosiahli aj v našich očiach už nemožné, vybavili nám hypotéku. Patrí im obrovská vďaka!

Andrea B. | Nitrianske Rudno

Hypotéku som riešil dlho. Po využití tohoto špecialistu sme našli riešenie nízkeho príjmu cez solidárneho spoludlžníka a konečne sa mi to podarilo.

Jakub L. | Dolný Kubín

V prvom rade by som chcela veľmi pekne podakovať p. Onrejovi za vyriešenie nášho problému s hypotékou a za milý a proklientský prístup. Kúpu nehnuteľnosti sme začali riešiť spolu s manželom na začiatku roku 2021. Pracujem ako kaderníčka, a manžel pracuje na stavbách – ako živnostník. Rok 2021 bol vo veľkej miere ovplyvnený ešte covidom a naša banka zhodnotila naše povolania ako rizikové a nedostali sme hypotéku. Potom mi moja sestra odporučila p. Ondreja. V porovnaní s bežnými zamestnancami banky na prepážke je spôsob komunikácie na úplne inej úrovni. Mali sme veľa otázok a vždy sme mali pocit, že rsa nám radi venujú. Mali pozitívny prístup aj ku konkrétne našej situácii a aj sa im podarilo vybaviť nám hypotéku. Už sme sa aj nasťahovali do nášho prvého spoločného bytu, ešte raz Vám ďakujeme!

Zuzana V. | Krompachy

Všetko ok. Väčšinu vecí sme vyriešili cez telefón.

Lukáš D.| Šaštín Stráže

Služby p. Malej určite doporučujem. S manželkou obaja podnikáme a moc sme tomu, že dostaneme hypotéku neverili. Keď sme riešili hypotéku, nepodnikali sme ešte dosť dlho na splnenie podmienok našej banky. Podarilo sa jej nájsť banku, ktorá mala pre podnikateľov trochu ústretovejšie podmienky a vysvetlila nám, ako to pri podnikateľoch a hypotékach funguje. Pár mesiacov sme ešte museli čakať aj v tejto banke, avšak mali sme vďaka nej všetko nachystané tak, že schvaľovanie bola už len formalita.

Vladimír G. | Košolná

Som spokojný. Mali prehľad a vedeli čo majú robiť. Predom povedali, aké veci si mám dať do poriadku s nehnuteľnosťou na katastri.

Marián G. | Trnava

Bolo to super. Moja špecialistka mala na pobočke banky veľmi dobré vzťahy. Vôbec mi to neprišlo ako nejaké administratívne sedenie, malo to skôr kamarátsku atmosféru a aj tak sme všetko vybavili.

Ingrid S. | Nitra